Hakkımızda

İstanbul Makina

1992 yılında kurulan İstanbul Makina; Türkiye’de, temsilciliğini yürüttüğü CNC Takım tezgahlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini üretici ile buluşturmaktadır.

Bugün 110 kişiyi aşan CNC takım tezgâhları konusunda deneyimli kadrosu, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir, Ankara, Konya, Eskişehir ve Adana bölgeleri ile tüm Türk sanayicisini yüksek hız ve kalitedeki takım tezgâhları ile buluşturmaktadır.

Temsilciliğini yürüttüğü Takisawa, Sodick, Quaser, Awea, Matsuura, Kiwa, Okamoto, Ares Seiki, Palmary, Quick Jet, Proth, Oscarmax, Trens, Millstar, Ken, Microntec, Nexturn, Alzmetall, Pinacho, Radar, Kuraki ve kendi markası olan Arion gibi yüksek kalite markaları ile üreticinin bütün taleplerini aynı anda karşılayan İstanbul Makina, 31 yıldır sektörünün lideridir.

Sektör lideri olarak, en yüksek kalite standartlarına bağlı olan İstanbul Makina, 15.000’i aşan iş ortağıyla ön plana çıkardığı bu yüksek kalite anlayışını, satışla sınırlı kalmadan uygulama, eğitim ve satış sonrası hizmetlerin tüm teknik yönlerinde de uygulamaktadır.

İstanbul Makina’nın dünyanın en kaliteli CNC torna imalat firması olan Japon Takisawa markası ile 30 yıl önce başlayan yolculuğu günümüzde de Türkiye’de en çok tercih edilen CNC torna tezgâhı olarak devam etmektedir.

İleri teknoloji ve yüksek kaliteye sahip dünyaca ünlü SODICK CNC Tel Erozyon ve Dalma Erozyon tezgahlarının satış ve satış sonrası hizmetleri ise 24 yıldır yüksek müşteri memnuniyeti ile sürdürülmektedir.

İstanbul Makina olarak “İyi Makina, İyi Servis” sloganı ile çıktığımız yolda siz değerli sanayicilerimize en yüksek teknolojileri en doğru imalat teknikleri ile buluşturarak tanıtma çabamız tıpkı 1992 yılında olduğu gibi bugün de aynı heyecanla devam etmektedir.

Otomotiv, kalıpçılık, makina, savunma ve havacılık başta olmak üzere hayatımıza dokunan tüm sektör üreticilerine kesintisiz çözümler sunmanın keyfini 31 yıldır yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Takım tezgâhları sektöründe öncü, yenilikçi işletme anlayışı ile yüksek teknolojik ürünleri sanayicilerimize kazandıran bir model oluşturmaktır.

Misyonumuz

Sanayicilerimize talaşlı imalat teknolojisinde en yeni ve en doğru çözümleri sunabilmek, en iyi servis hizmetini vermek, ülkemiz için katma değer yaratacak hizmetler sunmaktır.

Amacımız

Üreticilere en doğru çözümleri sunarken çevre bilinci ile hareket etmek, insan emeğine saygılı olmak, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle iyi bir uyum içerisinde sürekli büyüyüp gelişerek önce ülkemize sonra şirketimize faydalı olmaktır. İş ortaklarımız ve çözüm ortaklarımız olan tedarikçilerimiz ile uzun yıllar boyunca ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek çalışmaktır.

Biz, ülkemizin sanayici ve imalatçılarına doğru üretim teknolojilerini, doğru çözümlerle sunmak için varız. Sunduğumuz ürünler ve hizmetler iş ortaklarımızın daha çok kazanması, büyümesi ve işlerinde fark yaratmaları için var.

Müşterilerimizi; birlikte büyüyeceğimiz, ülkemize, çalışanlarımıza ve çevremize artı değerler katacağımız iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Dünyanın en yüksek teknolojilerine sahip makinalarımızı yetkin ve güvenilir servis hizmeti ile destekliyoruz. Ülkemizin alanlarında liderlik eden ve fark yaratan imalatçılarına en iyi makinaları en iyi servis ile sunuyoruz.

tr_TRTR